Слабке місце збірної України: аналітика голів в стартові 15 хвилин матчів

1. Орфографічна помилка в тексті:

18 листопада 2018, 19:42 Переглядів: 18 листопада 2018, 19:42 Переглядів:   Збірна України при Андрій Шевченко слабо починає гри

Збірна України при Андрій Шевченко слабо починає гри. Фото AFP.

У збірної України під керівництвом Андрія Шевченка виявилося одне дивовижне слабке місце. Після аналізу всіх 22 поєдинків, проведених під керівництвом нинішнього тренера національної команди, з'ясувалося, що збірна України дуже невиразно починає гри, що в тій чи іншій мірі впливає на результат. Онлайн матчу Словаччина - Україна , В якому 16 листопада було розгромлено наша збірна, це підтвердить.

У Трнаві команда Шевченка пропустила гол вже на 6-й хвилині, що дало супернику психологічну перевагу. Взагалі з 20-ти голів, пропущених збірної України під керівництвом Шевченко, 25% (5) припали на перші 15 хвилин матчів. Іноді нам вдавалося зібратися з силами, перебудуватися і навіть вирвати перемогу. Але швидкий гол так чи інакше вносив корективи в план на гру.

У той же час з 30-ти м'ячів збірної України під керівництвом Шевченко жоден (!) Не влетів в чужі ворота в перші 15 хвилин. Наша команда дуже вже акуратно і розмірено входить в гру. І це - не точка зору, а факт, підтверджений цифрами.

Ми вже повідомляли, що футболісти збірної України колективно читали вірші Вінграновського на підтримку української мови.

А вчора ввечері збірна України прилетіла до Туреччини на останній матч 2018 року .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Знайшлося вразливе місце збірної України: дивовижні цифри". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"